Borusan Boru Hakkında

2018 yılında 60. kuruluş yılını kutlayan Borusan Boru, Türkiye’nin öncü güçlerinden biri olan Borusan Grubu’nun ilk sanayi girişimidir. Kurulduğu ilk günden bu yana global bir vizyona sahip olan şirket, bu doğrultuda 1998 yılında Avrupa'nın lider çelik ve teknoloji kuruluşu Salzgitter Boru GMBH ile faaliyetlerini birleştirdi.

Bugün Borusan Boru, yaklaşık 1700'den fazla çalışanı ve 4.000’den fazla ürün çeşidi ile güvenilir bir dünya markası olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 3 kıtadaki 7 tesisi ve yüksek satış hacmi ile çelik boru sektöründe Avrupa'nın ve dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alıyor.

Borusan Boru, otomotivden inşaata, enerjiden makine üretimine dek her alanda yüksek teknoloji ürünü borularıyla deneyimini, uzmanlığını ve tutkusunu dünyanın dört bir köşesine taşıyor. Pazar dinamikleri doğrultusunda küresel bir bakış açısıyla yatırımlarını sürdüren şirket 2001 yılında İtalya’da aldığı tesisle Borusan Boru Vobarno Tubi S.p.A. şirketini kurarak ilk yurt dışı yatırımını yaptı. Ardından 2014 yılında ABD’deki Houston Baytown fabrika yatırımını yönetmek üzere Borusan Pipe US Inc.’yi kurdu. Yüksek teknolojisi ve yenilikçi ürünleriyle kısa sürede başarıyı yakalayan şirket, 2016, 2017 ve 2020 yıllarında ABD’nin en prestijli yayınlarından American Metal Market tarafından “En İyi Boru Üreticisi” ödülüne layık görüldü.

Kolay Teklif Platformu Hakkında

Borusan Boru olarak kalitesi ve güvenilirliği ile ön plana çıkan ürünlerimiz ile tüm paydaşlarımıza ve projelerine değer katıyoruz. Bu değeri en üst düzeyde katmak için de sürekli çalışmalarımızı sürdürüyor ve yeni projeler geliştiriyoruz. Kolay Teklif Platformu da bu projelerden biri.

Kolay Teklif Platformu ile müşterilerimizi ve bayilerimizi tek platformda biraraya getiriyor, boru ve profil teklif talep ve satış süreçlerini hızlandırarak tüm paydaşlarımızın zamandan tasarruf ederek süreçlerini daha hızlı ve karmaşadan uzak şekilde sürdürmesini amaçlıyoruz.